Pro vaše bezpečí a zdraví

Hygienická opatření

Uvědomujeme si, že virus nezmizí a musíme s ním a s rizikem nákazy žít. Část lidí se více či méně obává účasti na hromadných akcích, proto chceme zodpovědně udělat taková opatření, abychom riziko v hotelu Fantazie co nejvíc snížili, i nad rámec povinných.

Základní opatření proti koronaviru

1. V hotelu Fantazie budou v době pobytu / akce v provozu profesionální germicidní lampy = UV lampy s nepřímým zářením (a tedy bezpečným provozem i v přítomnosti lidí), které ničí roztoče, bakterie a viry. V restauraci je stálá GL, ostatní GL budou stěhovány v průběhu dne mezi sály a společnými koupelnami a WC v 1. patře.

2. Před každým pobytem / akcí budou pokoje a společné prostory dezinfikovány.

3. Dezinfekce bude k dispozici v nášlapném stojanu u vchodu do restaurace a v hotelovém vestibulu. Účastníci pobytu / akce jsou povinni dezinfekci využívat při každém vstupu do hotelu a do restaurace.

4. Pracovníci hotelu Fantazie budou minimálně 3 x denně dezinfikovat místa, kam se nejčastěji sahá – kliky, prkénka na WC, baterie, zásobníky toaletního papíru a papírových ručníků… Po každém jídle budou dezinfikovány stoly v restauraci a opěradla židlí. Ubrusy se nebudou používat právě kvůli snadné dezinfekci stolů.

5. Talíře, příbory a sklenice procházejí profesionální myčkou s velmi horkou vodou a chemickými prostředky, které zničí viry a bakterie.

6. Personál hotelu Fantazie po dobu kontaktu s účastníky pobytu / akce bude nosit profesionální roušky a respirátory a při vaření a výdeji jídla rukavice.

7. Účastníci pobytu / akce jsou povinni dodržet aktuální vládní opatření – rozestupy, roušky všude mimo restauraci apod.

8. Organizátor pobytu / akce je povinen zajistit čestné prohlášení o zdravotním stavu od všech účastníků a splnit požadavky na zdravotní zajištění (zdravotník podle počtu účastníků, zdravotní dokumentace apod.).

9. Organizátor pobytu / akce je povinen zajistit každé ráno a večer kontrolní měření teploty všech účastníků pobytu / akce včetně vedoucích. Účastníci pobytu vykazující příznaky covid-19, chřipky a rýmy budou vyloučeni z účasti.

10. Provozovatel hotelu Fantazie může zapůjčit teploměr, lednici a další podporu pro zdravotní zajištění.

Další případná opatření podle aktuální situace:

1. Organizátor pobytu může být s dostatečným předstihem před pobytem / akcí vyzván provozovatelem hotelu, aby doložil negativní testy všech účastníků a vedoucích.

2. Organizátor díky testování personálu před pobytem / akcí zajistí zdravý personál.

Kontaktní údaje

Jsme k dispozici pro domluvu vašich akcí. Vybudovali jsme pro ně nové sály, zvětšili kapacitu, postupně dále rekonstruujeme a vylepšujeme.

Hotel Fantazie

Riegrova 6
583 01 Chotěboř